• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Ecsta KL17

Kumho Ecsta KL17

Kumho Ecsta KL17

SUV veya 4x4 tipi aracınız varsa Kumho’ya özel asimetrik yüzey deseni ile sıra dışı performans sergileyen yeni nesil lastik markasıdır. Aracınız şayet arazı kullanımı için uygunsa, sorunsuz keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız öncelikle aracın lastiklerinin standart koşullara uygun olması gerekmektedir. Hem sıcak havalarda hem de yağışlı zeminlerde aracınız için mükemmel tutuş sergiler. Tekrar satın alma anketlerinde % 90’na vara beğenilirlik oranı ile Kumho Ecsta KL17 beğenilen lastik modelidir. Yenilikçi ve çevreye duyarlı lastik üretim konseptinin bir ürünü olan bu model, ıslak zeminlerde olağanüstü performans sergilemektedir. Asimetrik yüzey deseninin sırrı da burada ortaya çıkmaktadır. Özellikle 4X4 ve SUV tipi güçlü motor seçeneğine sahip araçlar için geliştirilen lastik, performans-güvenlik klasmanında tam not almıştır. Lastik yüzey kanalları ve bu kanalları oluşturan bağımsız derin bloklar hem yol tutuşunu, hem de lastiğe gelen sıvı tahliyesini hızlandırmaktadır. Araç ile yol arasındaki tek bağlantı noktası olan lastiklerde önemli ayrıntıların başında yer alan lastik yol tutuş özelliği özellikle yağışlı havalarda daha çok önem kazanıyor. Kumho Ecsta KL17 mühendisleri bu ayrıntı için lastik yüzeyindeki blokları ve tahliye kanallarını kılcal kanallar ile birleştirerek aracın kızaklama direncini en üst seviyeye taşımışlardır. Hem ekonomik, hem de uzun ömürlü performanslı lastik markası Ecsta KL17 aracınız için tekrar tekrar alabileceğiniz performanslı yaz lastik modelidir.

Devamı...

Size uygun Kumho Ecsta KL17 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!