• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Ecsta KH11

Kumho Ecsta KH11

Kumho Ecsta KH11

Spor tipi lastik modelleri içinde en yeni ve yenilikçi yaz lastiği modelidir. Yaz aylarında yüksek sıcaklık ve ani frenlemelerde lastik formunu kaybetmeyen özelliği ile ön plana çıkan model ayrıca yağışlı havalarda da aracınızın yola en iyi şekilde temasını sağlamaktadır. Su birikintisi, sürekli yağış gibi durumlarda lastiğiniz üzerinde yerleştirilen kanallar ve kılcal damarlar ile anında su tahliyesi gerçekleşmektedir. Lastik içi basını sürekli sabit tutan ve otomobilinizin jantlarını koruyan kenar duvarı sayesinde diğer modellerde olmayan özellikler barındırmaktadır. Yüksek hızlarda, sert manevra ve ani fren davranışlarında lastiğinizin iç basıncını dengeleyen yapısı aynı zamanda lastiğin yanlara en iyi şekilde esnemesini sağlamaktadır. Kumho Ecsta KH11 performans lastikleri kullanıcı deneyimleri göz önüne alındığında beğeni kazanan ve tekrar alabilirim kategorisine giren lastik modelidir. Üstün Kore teknolojisini yansıtan Kumho bilindiği gibi motor sporları şampiyonaları için lastik tedarikçilerinden biridir. Burada elde edilen deneyimler tüm Kumho modellerine yansıtılmaktadır. Sizlerde aracınızda performanslı ve kaliteli bir yaz lastiği modeli arıyorsanız Ecsta KH11 lastiklerini mutlaka denemelisiniz. Üstelik şimdi çok cazip indirimler ve avantajlarla kapınıza kadar geliyor. Uzun yıllar boyunca değiştirmeyeceğiniz bir lastik modeli arıyorsanız Kumho markası tam size göre.

Devamı...

Size uygun Kumho Ecsta KH11 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!