KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho Ecowing KH19

Kumho Ecowing KH19

Yenilikçi teknolojiyle üretim yapan Kumho'nun özverili çalışmasının ürünü olan Kumho Ecowing Kh19, hem çevreye zarar vermiyor hem de akustik konforu en üst düzeye taşıyor. Yeni teknoloji ve stratejilerle hedefi her zaman en ileri gitmek olan Kumho, genç bir marka olmasına rağmen adını dünyaya duyurmayı başardı. Daha güzel bir gelecek isteyen Kumho, "Güzel firma" sloganıyla çevre dostu ürünler üretiyor ve beğenilerinize sunuyor. Kumho'nun her ürünü gibi özverili bir çalışmanın ürünü olan Kumho Ecowing Kh19 lastikleri de aradığınız birçok özelliği bir arada sunuyor. Yaz lastiği olarak üretilen Kumho Ecowing Kh19, yaprak ve çiy damlası desenleriyle çevre dostu bir yapıya sahip olduğunu vurguluyor. Nano teknolojik kauçuk bileşimi, yakıt verimini yükseltiyor. Yüksek teknoloji imkanlarıyla minimize edilen gürültü düzeyi konforlu bir sürüş sağlıyor. Özel tasarlanan desenleri ,ıslak yolda üst düzey frenleme sağlıyor. Avrupa Otomotiv Denetleme ve Test Ajansı sertifikasına sahip yüksek performanslı Kumho Ecowing Kh19, sürüş keyfinize keyif katıyor.
Devamı...

Size uygun Kumho Ecowing KH19 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!