• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho 874

Kumho 874

İnsan taşımacılığı konusunda profesyonel ürünler tasarlayan Kumho’nun ürettiği güçlü performansa sahip, sürüş keyfini doyasıya yaşatan ve güvenli yolculuk vaat eden Kumho 874 ile aracınızın performansını yükseltin. Uzun kilometre potansiyeline sahip yaz lastiği Kumho 874 özellikle minibüsler, kamyonet ve kamp araçları için ideal bir performans ortaya koyuyor. Islak ve kuru yollarda dengeli kullanım özellikleri sağlıyor. Lastiğin çok geniş temas alanı, yüksek çekiş gücüne katkı sağlayarak homojen bir yük dağılımına olanak tanıyor. Kumho 874, simetrik ve profili sağlam bir merkezi kaburgaya sahip. Dalga şeklindeki yiv ile birlikte istikrar ve güçlü bir yol tutuşu sunuyor. Buna ek olarak, iki pürüzlü dikey çevresel oluklar, hızla çamur ve su tahliyesine imkan sağlayarak olumsuz koşullarda çekiş gücünü koruyor. Kumho 874'ün yuvarlanma direncinin azaltılması yakıttan tasarruf sağlayarak ekonominize katkıda bulunuyor. Sağlam ve güçlü omuz yapısı ile güvenli sürüş keyfi veriyor.
Devamı...

Size uygun Kumho 874 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!