• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho 856

Kumho 856

Hafif ticari araç ve kamyonetleriniz için üretilmiş, ihtiyaç duyacağınız özelliklere yeterince sahip Kumho 856 radyal lastikleri ile yola çıkmaya hazırlanın. Ürünlerinin sürekli gelişmesini sağlamak için İngiltere Birmingham dahil olmak üzere tüm dünya geneline yayılan çok sayıda araştırma merkezi kuran Kumho, uluslararası bir şirketin bünyesinde temel ihtiyaçlara uygun lastik üreten büyük bir firma. Bu faaliyetler sonucu dünya çapında kalitesi kanıtlanan ve milyonlar tarafından tercih edilen marka, araç ve lastik güvenliğinde hak edilmiş bir üne ve popülariteye sahip. Kumho 856 lastikleri, artırılmış derin zikzak kanalları ile çekiş ve kullanım performansı sağlıyor. Sırtta yer alan kılcal kanallar ve orta kanallar, sürüş konforunu iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak için tasarlandı. Yol tutuş performansı ile sürücünün arzuladığı güvenli sürüş keyfini yaşatıyor. Minibüsler başta olmak üzere, insan taşıyan araçlar ve hatta mobil evler için kullanılan, yüksek kilometre yol sürüşüne dayanıklı Kumho 856, performansı ve dayanıklılığı ile göz kamaştırıyor.
Devamı...

Size uygun Kumho 856 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!