• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kumho 825

Kumho 825

Aracınızın güvenliği, konforu ve performansının artışında lastiklerin payının yüksek olduğunu düşünüyorsanız, Kumho 825 kesinlikle size göre. Dünyanın sayılı otomobil lastiği üreticileri arasında yer alan, kaliteye, çevreye, performansa ve güvenliğe son derece büyük önem veren yıldız marka Kumho'nun ürünleri, kalitesi sayesinde birçok önemli otomobil firması tarafından fabrika çıkışı lastik olarak kullanılıyor. Ürünlerini son kullanıcı tecrübeleri ve bizzat geliştirdiği testler sonucunda gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarının ışığında üreten firma, aracınızın performansına performans, sizin güvenliğinize güvenlik katacak ürünler için canla başla çalışan bir kadroya sahip. Kumho 825 lastiklerini tercih ederek aracınızın yol tutuşunu artırabilir, ani fren mesafesini tatmin edici rakamlara düşürebilir, düşük dönüş direnci ile çevreye daha az zarar verebilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufuna da katkıda bulunabilirsiniz. Aracınız için seçebileceğiniz en uygun lastik modellerinin başında gelen Kumho 825 ile performansın keyfine varın.
Devamı...

Size uygun Kumho 825 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!