• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Kenda Lastik Fiyatları

Dünyanın ünlü lastik markaları arasındaki Kenda lastikleri, fiyat/performans seviyesi ve dayanıklı lastik modelleri ile rakiplerinden ayrılıyor.


Ünlü lastik markları arasında gittikçe yükselen Tayvanlı lastik üreticisi Kenda, tüm kıtalara lastik ihracatı yaparak adını duyuruyor. Otomobil lastiğinin yanı sıra motosiklet, ATV, römork ve endüstriyel ekipmanlar içinde lastik üreten marka, farklı iklimlere uygun lastik modelleri ile başarılı bir performansa sahip.


Her geçen gün adını daha çok duyuran Kenda lastikleri, diğer markalara oranla başarılı ürün kalite/performans seviyesi ile farklı mevsimlerde uygun lastik modellerine sahip.


Bunun yanı sıra kış lastiklerinde hassas sürüş özelliği, kötü yol şartlarına uygun sırt desenleri ve düşük sıcaklıkta bile esnekliğini kaybetmeyen lastik bileşimi ile Kenda, güvenli bir yolculuk sunuyor.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları