• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Ultra Grip 8 Performance

Goodyear Ultra Grip 8 Performance

Goodyear Ultra Grip 8 Performance

Gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi otomobil ve diğer araçlar için son teknoloji ürünler çıkmasına yardımcı oluyor. Elbette konu güvenli araç kullanmak olunca, tüm araç sahipleri otomobilleri için en doğru lastiği de seçmek zorunda kalıyor. Sizlere bu seçimde kolaylık sağlayacak ve güvenebileceğiniz bir marka olan Goodyear Ultra Grip 8 Performance lastiklerini önerebiliriz. Dünyanın en çok tanınan markalarından biri olan Goodyear’ın kış koşulları için geliştirdiği lastik pek çok açıdan avantaj sunmaktadır. Karlı zeminde yüksek yol tutuşu, Buzlu zeminlerde diğer markalar göre çok daha iyi kavrama, Kızaklama direncinde maksimum seviye ve yeni nesil araç lastiklerinin yer aldığı yeşil üretim, enerji tasarruflu ürünlerdir. Lastik üzerindeki 3 farklı girinti ve çıkıntılar sayesinde, buz tutmuş ve sert karlı yollarda mükemmel tutuş sağlamaktadır. Bu tip yollarda yola çok daha iyi tutunmak için testere desenli yüzey modeli ile yüksek tutunma geçekleştirmektedir. Aynı şekilde buz kaplı veya gizli buzlama meydana gelen zeminlerde, lastik esnekliğini koruyan özelliği nedeni ile yol tutuş seviyesi üst plandadır. Sulu ve yoğun sıvılı yollarda Goodyear Ultra Grip 8 Performance lastikleri lastiklere gelen suyu bir anında özel kanallardan boşaltarak aracın kızaklama yapmasına engel olur. Karbon emisyonunu azaltan ve hafif yapısıyla çevreye duyarlı lastiklerin lider markasıdır. Sizler de aracınız için alacağınız performanslı kış lastikleri içinde sınıfının en iyi markasıdır.

Devamı...

Size uygun Goodyear Ultra Grip 8 Performance lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!