KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Ultra Grip 8

Goodyear Ultra Grip 8

Goodyear Ultra Grip 8, performansı düşürmeden sağlam bir kavrama, güçlü bir çekiş ve kısa fren mesafesiyle kış koşullarında da güvenli sürüşü garanti ediyor. Goodyear, zorlu hava şartlarında bile konforlu bir sürüş sağlayan ideal kış lastiği Goodyear Ultra Grip 8 ile kış koşullarında da yoldaki en güvenilir destekçiniz olmaya devam ediyor. Mükemmel kar çekişi sunan Goodyear Ultra Grip 8, özel silika bileşimli yapısı sayesinde, soğuk havalarda artırılmış yol tutuş ve direksiyon kontrolü sağlıyor. Geniş sırt blokları ve biriken kar ve suyu boşaltan kılcal kanallarla ekstra kavrama kabiliyeti kazandırıyor. Islak yollarda lastiklerle yol yüzeyi arasında kalabilen su katmanı nedeniyle yaşanabilecek kızaklamayı sorun olmaktan çıkarıyor. Goodyear Ultra Grip 8, yüksek kızaklama direnci sayesinde ıslak zeminde bile tam direksiyon ve fren hakimiyeti sağlıyor. Karlı yolda sunduğu kısa fren mesafesiyle de her zaman güvende hissettiriyor.
Devamı...

Size uygun Goodyear Ultra Grip 8 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!