KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Excellence

Goodyear Excellence

Excellence

Goodyear Excellence, kompakt ve binek araçlar için tasarlanmış olup güvenlik ve konfor konularında ön plana çıkan yaz lastiğidir. Goodyear Excellence lastiklerinin yapısında bulunan polimerler, ıslak ve kuru zeminde üstün bir yol tutuşu sağlamakla beraber kısa fren mesafesi de sağlayarak dengeli ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Lastiğin asimetrik sırt deseni ve yapısında bulunan hamur-silika bileşeni ıslak zeminde üstün bir kavrama yeteneği ve fren performansı sunmaktadır. Goodyear Excellence lastiklerinin gelişmiş omuz ve blok tasarımı, gürültü ve sarsıntıyı en aza indirerek konforlu ve keyifli bir sürüş sergilemektedir.

Devamı...

Size uygun Goodyear Excellence lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!