• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear EfficientGrip Performance

Goodyear EfficientGrip Performance

Goodyear EfficientGrip Performance

AB Lastik etiketini inceleyen her araç sahibi, düşük yakıt tüketimi, ıslak zeminlerde iyi yol tutuşu ve sert iklim koşullarına dayanıklı lastik standartları içinde Goodyear EfficientGrip Performance lastiklerinin farkını hemen göreceklerdir. Dünyada global lastik üretimi yapan kaç firmanın lastiklerinin ıslak zeminlerde A değerine sahip lastiği vardır? Biz belirtelim şimdilik bir adet. O da lider lastik markası Goodyear etiketi ile satılmakta. Konu güvenli sürüş olduğu zaman hem kuru zeminde hem de ıslak zeminlerde üstün performans sergileyen EfficientGrip, test değerlendirmesi yapan bağımsız şirketlerce şiddetle önerilmektedir. Kısa fren mesafesi kavramını dünyaya tanıtan Goodyear, sizleri ve sevdiklerinizi üstün özellikli otomobil lastikleri ile koruyor. Sürüş konforu açısından da rakiplerine fark atan Goodyear EfficientGrip Performance lastikleri, kendi kategorisinde en fazla tercih edilen lastik olma özelliğini de koruyor. Fren mesafesi bakımından ıslak zeminlerde % 2, kuru zeminlerde ise % 3’e kadar daha az mesafe sağlayan EfficientGrip Performance aktif frenleme özelliği sayesinde çok daha güvenli yolculuklar yapmanızı sağlar. Bu da ortalama 2 mt daha kısa fren mesafesi demektir ki, yüksek hızlarda hayati öneme sahiptir. Teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde ürünlerine yansıtan Goodyear, birçok branşta ödüllü tasarımlar sahiptir. Sizlerde aracınızda daha çok enerji tasarrufu sağlayan lastikler kullanmak ve güvenli sürüş rahatlığına kavuşmanız için hemen Goodyear EfficientGrip Performance lastiklerinden bir takım alabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Goodyear EfficientGrip Performance lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!