KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear EfficientGrip

Goodyear EfficientGrip

 

Goodyear Efficientgrip

Goodyear Efficientgrip lastikleri, Amerika’nın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear firmasının çevre dostu olarak bilinen FuelSaving Teknolojisini kullandığı orta ve üst sınıf otomobiller için üretmiş olduğu yüksek performanslı yaz lastiğidir. 2009 yılından bu yana yapılan testlerden başarılı bir biçimde çıkan Goodyear Efficientgrip lastikleri kullanıcılarına yakıt tasarrufu, uzun ömür, güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sunmaktadır. Çevre dostu olarak bilinen Goodyear Efficientgrip lastikleri aynı zamanda yuvarlanma direnci sayesinde ıslak ve kuru zeminlerde kısa fren mesafesi sağlamaktadır.

Devamı...

Size uygun Goodyear EfficientGrip lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!