• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Eagle Vector+

Goodyear Eagle Vector+

Her hava koşulunda yüksek performans gösteren ve Goodyear güvencesi ile sahip olabileceğiniz Goodyear Eagle Vector +, güvenli yolculuk için en ideal seçim. Goodyear Eagle Vector + lastikleri, tüm yol koşullarında, yıl boyunca üstün çekiş gücü sağlar. Kuru ve kaygan yollarda, üst düzey sürüş kontrolünü sürdürmenize yardımcı olan diş düzenine sahiptir. Sırt bileşeni ile her mevsim rahatlığınızı düşünerek tasarlanan Vector +, ıslak zeminde ve erimiş kar bulunan yollarda kızaklama riskini azaltır. Eagle Vector +, yeryüzüne daha az zarar veren bileşenleri sayesinde lastiklerin çevreye verdiği zararın etkisini azaltmaya yönelik olarak, çevre dostu bir üretim ile tasarlandı. Her türlü hava şartlarına uygun kullanımı ile sürekli kullanabileceğiniz Vector +, uzun süre dayanarak sık değiştirme yapmanızı engeller. Dört mevsim kullanabileceğiniz, ıslak ve kuru zeminler için mükemmel yol tutuşu sağlayan, çevreye zararı en aza indirgenmiş Goodyear Eagle Vector + ile aracınızda üstün çekiş gücünü hissedebilirsiniz.
Devamı...

Size uygun Goodyear Eagle Vector+ lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!