• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Eagle F1 SuperCar

Goodyear Eagle F1 SuperCar

Yüksek performans araçları için tasarlanmış, otomobil üreticilerinin tercih ettikleri dünyanın en iyi lastiklerinden biri Goodyear Eagle F1 SuperCar. Kendini lastik sektöründe yıllardır kanıtlamış marka olan Goodyear'dan, yüksek performans sergileyen otomobil firmalarının önerdiği muhteşem bir seçenek daha: Goodyear Eagle F1 SuperCar. Goodyear'ın bu özel tasarımı, kuru yol çekiş ve yol tutuşunun yanı sıra, özel sırt hamur bileşimi ve sabit yol kavramak için düşünülmüş katı kaburga iskeleti ile direksiyon tepkisini sağlayarak, aynı zamanda viraj istikrarı artırmak için de üretildi. Yüksek performans araçları için özellikle tercih edilen Goodyear Eagle F1 SuperCar lastikleri, hızın artırıldığı zamanlarda en üst düzeyde dayanıklılık ve düzgün sürüş nitelikleri sağlaması açısından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Eagle F1 SuperCar, polyester gövde, dış yanak jant flanş koruyucuları ile hasara karşı korumalı jantlara sahip. Bu özellik, yüksek sıcaklık ve hızda maksimum dayanma ve güvenilirlik açısından sürücüler için son derece önemli.
Devamı...

Size uygun Goodyear Eagle F1 SuperCar lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!