KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Yaz lastiğinde Goodyear güvencesine sahip olmak isterseniz, yüksek performanslı yol tutuşuna sahip Eagle F1 Asymmetric 2 tam size göre. Islak ve kuru zeminde daha kısa frenleme mesafesi ile yüksek performanslı yol tutuşu bir arada sağlayan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, mükemmel yakıt verimi ile bir yaz lastiğinden beklediğiniz her şeye sahip. Asymmetric 2, ActiveBraking teknolojisi ile fren yaptığınız anda lastiğin yolla temasını artırıyor. Yüksek yüzey silika bileşen, ıslak ve kuru yollarda yol tutuş gücünün artmasını sağlıyor. Gergin gövde yapısı hızlı sürüş anında direksiyon hassasiyetini artırarak herhangi bir hatalı manevra yapma riskinize engel olmaya yardımcı oluyor. FuelSaving teknolojisi ile yakıt maliyeti ve karbon emisyonlarını azaltıyor. Frenleme özelliği ile güvenli bir yolculuk yaparken, yakıt tasarrufu sağlaması ile de hem ekonomik hem de çevre dostu olan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 yaz lastiğini içiniz rahat olarak tercih edebilirsiniz.
Devamı...

Size uygun Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!