• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SPLT30

Dunlop SPLT30

Yüksek teknoloji ürünü Dunlop SPLT30, sürüş konforunuza katkı sağlar ve kentsel ortamlarda frenlemeden kaynaklanan zararı en aza indirir. Dunlop SPLT30 lastikleri, size en kısa anlatımıyla düşük yuvarlanma direnci, yüksek kilometre, minimum gürültü ve konforlu sürüş vaat ediyor. İleri teknolojinin, seyahat etmenin zorluklarını keyfe dönüştürmek için kullandığı yüksek performansa sahiptir. Üst düzey performans sağlamak üzere tasarlanan Dunlop SPLT30, sınıfının diğer üyeleri gibi kendisini tercih eden sürücülerin yüzünü güldürecek özelliklerle donatılmıştır. Sırt hamur bileşimi, lastik tasarımı ve geliştirilmiş yakıt ekonomisi sayesinde düşük maliyet ile keyifli yolculuk etmenize olanak tanıyan SPLT30, tüm dünyada performansıyla beğeni kazanmış bir lastik. Sahip olduğu yanak koruması ile özellikle kentsel ortamlarda frenlemeden kaynaklı zararların en aza indirilmesini sağlar. Sırt deseninin benzersiz tasarımı ile yol tutuş ve fren mesafesindeki avantajlarının yanı sıra, kabin içi gürültüyü de minimize eder ve akustik konfor sunar.
Devamı...

Size uygun Dunlop SPLT30 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!