• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SP Sport 9000

Dunlop SP Sport 9000

Dunlop Sp Sport 9000

Yüksek hız severlerin bir numaralı tercihi Dunlop Sp Sport 9000 lastikleri ıslak zeminlerde yüksek yoltutuşu ve üstün viraj kavrama gibi avantajlarıyla tanınmaktadır. Bunun yanında 50 farklı testten geçenDunlop Sp Sport 9000 uzun yol kilometre performansı sizin aracınız için ekstra avantaja dönüşecektir. Yarış pistlerinde kullanılan lastikler için üretilen Silica-Plus bileşeni katkılı olarak üretilmektedir. Bu özel bileşim aracınızın yüksek hızda yola yapışması için lastik içerisindeki basıncın eşit olarak dağılmasını sağlamaktadır. Islak zeminlerde olağanüstü performans sergileyen Dunlop Sp Sport 9000 lastikleri, güvenli ve sağlıklı sürüş için ekstra tahliye kanalları ile tasarlanmıştır.

Sessiz ve konforlu sürüş deneyimi elde etmek ister misiniz? Yapmanız gereken mevsim geçişlerinde aracınızın lastiklerini Dunlop Sp Sport 9000 ile değiştirmek. Üstün yol tutuşu, konforlu ve güvenli yolculuklar için otomobil lastiklerinizin daima en iyi kalitede olması gerekmektedir. Bilindiği gibi aracınız ile yol arasındaki tek bağlantı noktası lastikler ile başlar. Yüksek hızda bu temas noktası minimum seviyeye düştüğü için lastik seçimlerinin mevsim koşullarına, kullandığınız araca ve aldığınızlastiklerin kalite etiketlerine dikkat etmek gerekmektedir. Zorlu kış koşullarında güvenle yolculuk yapabilmeniz için bu kriterlere harfiyen uymakta yarar vardır. Ayrıca yeşil üretim araç lastikleri hemçevreye, hem de ekonominize katkıda bulunmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan lastik seçimleriniz için Dunlop Sp Sport 9000 tercih edin.

Devamı...

Size uygun Dunlop SP Sport 9000 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!