KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SP Sport 3000A

Dunlop SP Sport 3000A

Sevdiklerinizle, kısa ya da uzun her tür yolculuğa huzur ve güvenle, seyahatin konforunu doyasıya yaşayarak çıkmak ister misiniz? O zaman işte size lastik önerimiz... Dunlop Sp Sport 3000A lastikleri, ailenizle, sevdiklerinizle olan yolculuklarınıza güven ve keyif katacak enfes bir tasarıma sahip. Günlük performans lastiği olarak da bilinen Dunlop Sp Sport 3000A, binek otomobillerde, gerek ıslak ve zor hava koşullarında gerekse de kuru zeminlerde sizin ve sevdiklerinizin sigorta primi olarak da adlandırılabilir. Birçok otomobil firmasının etkileyici konfor ve kaliteye sahip olduğu için önerdiği Sport 3000A, binek otomobil lastikleri içinde ön sıralarda yer alıyor. Bileşiğini oluşturan silica esaslı basmak ve asimetrik sırt deseniyle, hem işlevsel hem de görsel olarak tüm ihtiyaçları karşılayacak özelliklere sahip. Dunlop Sp Sport 3000A, ıslak ve kuru hava ve yol koşullarında, özellikle virajlarda maksimum direksiyon tepkisiyle ve yuvarlanma direncini azaltan özellikleriyle kusursuz bir yapı sergiliyor. Yakıt ekonomisi yönünden de tercih nedeni olacak mükemmel bir yolculuk konforu yaşatıyor.
Devamı...

Size uygun Dunlop SP Sport 3000A lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!