• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SP Sport 2000

Dunlop SP Sport 2000

Yenilikçilikle mükemmeli yakalamaya çalışan Dunlop, ürün gamına yeni kattığı Sp Sport 2000 ile yaz lastiklerinde standartları yeniden belirliyor ve çıtayı çok yükseklere çıkarıyor. 100 yılı aşkın süredir üretimini sürdüren Dunlop, bugün dünyanın en iyi lastik üreticileri arasında yer alıyor. Yeni bileşimler oluşturup yeni desenler tasarlayan Dunlop, her zaman daha iyisi için çalışıyor. Ayrıca Dunlop'un, yüksek Avrupa lastik etiketlerine sahip ürünleri ile en kaliteli üreticilerden biri olduğunu ispatlıyor. Kimse yakıt için servet harcamak istemez. Bunun farkında olan Dunlop, yakıt ekonomisi sağlayacak Dunlop Sp Sport 2000 lastiklerini geliştirdi. Özel hamur bileşiminden oluşturulan bu lastikler, bir yandan ekonominize katkıda bulunurken diğer yandan da performanstan taviz vermiyor. Islak ve kuru zeminlerde çok iyi sürüş ve mükemmel frenleme, bu lastiğin avantajlarından sadece birkaçı. Dunlop Sp Sport 2000 lastikleri, üstün kalitesiyle birçok otomobil üreticisi tarafından orijinal ekipman olarak tercih ediliyor. Sayısız yeteneğe sahip Dunlop Sp Sport 2000 ile siz de keyfinize keyif katabilirsiniz.
Devamı...

Size uygun Dunlop SP Sport 2000 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!