KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SP LT60

Dunlop SP LT60

Dunlop Sp LT60 size neler mi vaat ediyor? Üstün performans, dayanıklılık, konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi... Yüksek performansı sizin de gözünüzden kaçmayacak... Hafif ticari araçlara uygun ve çivisiz Dunlop Sp LT60 kış lastikleri, kış hava ve yol koşulları için optimize edilmiş sırt desenine sahip. Kanatlı orta bölümü ıslak ve karlı zeminlerde güvenli yol tutuşu sağlıyor. Derin enine oluklar ve açık omuz tasarımı ile suyu hızla dağıtıyor ve kızaklamayı önlüyor. Aşınmaya dayanıklı sırt hamur bileşimi ve lastik profil, Dunlop Sp LT60'ın ömrünü uzatan ve yük taşıma yeteneklerini geliştiren bir teknoloji ile tasarlandı. Zor koşullarda mükemmel çekiş ve yüksek kilometre potansiyeli ile rakipleri arasında öne çıkıyor. Sp LT60'ın sırt deseni, gürültü oluşumunu azaltmak üzere itinalı bir tasarım sürecinden geçti. Düşük kabin gürültüsü sağlama konusunda uzmanlaşan Dunlop teknolojisi, bu ürününde de başarılı bir performansa sahip.
Devamı...

Size uygun Dunlop SP LT60 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!