• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop SP 70E

Dunlop SP 70E

Orta sınıf bir araca sahipsiniz, lastiğiniz eskidi ve değiştirmeyi düşünüyorsunuz. İşte size ödediğinizin karşılığını tam anlamıyla verecek bir performans lastiği: Dunlop Sp 70E. Aracınızda güvenle kullanabileceğiniz performans kriterlerine tam anlamıyla sahip bir diğer Dunlop ürünü olan Dunlop SP 70E lastikleri, üretim teknolojisi ile yüksek kaliteli lastik olduğunu fazlasıyla kanıtlamış bir yol arkadaşı. Dinamik sırt deseni, mükemmel performans ve iyi konforun yanı sıra, hız endeksi ile de kendini gösteriyor. Düşük ağırlığı ve düşük yuvarlanma direnci sayesinde yakıt tasarrufu sağlar ve üzerindeki yükü azaltmaya yardımcı olur. Kauçuk karışımı temel yapısı, lastiğe uzun performans ömrü kazandırır. Kızaklamaya karşı etkili desen yapısı ve gürültü azaltıcı özelliği ile lastik dünyasında kendisine haklı bir yer edinmiştir. Ekonomik ve çevresel yönleriyle mükemmel bir seçim olan Dunlop Sp 70E, küçük ve orta ölçekli araçlar ve özellikle orta sınıf sedanlarda üstün performans sergilemek için üretildi.
Devamı...

Size uygun Dunlop SP 70E lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!