KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop LT5

Dunlop LT5

Dunlop LT5 minibüs ve kamyonet lastiği, kişisel veya ticari aracınızın işlevini yerine getirirken bunu en iyi şekilde yapmasına yardımcı olur. Dunlop, 1888 yılında pnömatik lastiği icat ederek otomobil lastiği konusunda adeta bir devrim yaptı. Bu sayede de sektöre hızlı bir giriş yaptı ve o günden bu yana dünyanın en önemli markalarından bir oldu. Kalitesini kendi yaptığı testlerle kanıtlamak konusunda büyük çaba harcayan Dunlop, son kullanıcıya ulaşmadan önce tüm ürünlerini sıkı testlerden geçiriyor. Bu yüzden de birçok önemli otomobil firması, otomobillerinin fabrika çıkışlarında Dunlop lastikleri kullanıyor. Kamyonet veya minibüsler için ideal tercih olan Dunlop LT5, gerek yol tutuşu, gerek fren performansı ve gerekse de kalite açısından çok az rakibe sahip. Dunlop LT5 lastikleri, aynı zamanda düşük dönme direnci sayesinde çevreye de katkıda bulunuyor ve yakıt tasarrufu yapıyor. Böylece sadece çevreyle kalmıyor, aynı zamanda sizin ekonominizi de katkıda bulunuyor.
Devamı...

Size uygun Dunlop LT5 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!