KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek TG4

Dunlop Grandtrek TG4

4x4 araç tutkunusunuz ve performansınızı yükseltecek bir lastiğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Üstün tasarımı ve sürekli performansıyla Dunlop Grandtrek TG4 size aradığınızdan daha fazlasını sunacak. Dunlop Grandtrek TG4 lastikleri, geliştirilmiş performansı ile SUV tipi araçlar ve 4x4'ler için çok sert desenli çakıl ve toprak yollarda off-road yeteneğinden ödün vermeden sürüş keyfi yaşatırken, gündelik ve on-road yolların zorluklarının da rahatça üstesinden geliyor. Kabin içi düşük gürültü seviyesi ve üstün ıslak yol kavrama özellikleri sunan, güzel bir tasarım ve görünüme sahip Dunlop Grandtrek TG4, sınıfının en fazla tercih edilen lastiklerinin başında geliyor. Bir lastikte ihtiyaç duyulan ne varsa fazlasıyla karşılayan Dunlop Grandtrek TG4, performansından uzun süreli memnuniyet sağlamak adına tasarlanmış ve konforunu düşünen sürücülerin hizmetine sunuluyor. Bu olağanüstü lastik, özellikle SUV ve 4x4 araçlar için yaşam tarzı, görüntü ve performansı daha da güzelleştirmek adına geliştirildi.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek TG4 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!