KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek TG31

Dunlop Grandtrek TG31

Yüksek performanslı kum lastiği Dunlop Grandtrek TG31, istikrarlı bir çekiş ile yumuşak kum üzerinde dahi üstün kavrama sağlayarak zor şartları keyfe dönüştürüyor. Dunlop Grandtrek TG31 ultra yüksek performans kum SUV lastiği, kullanıcılarına yüksek hızda mükemmel yol performansı sunuyor. Çarpıcı yuvarlak şekli, radyal yapısı ve düz kaburga şekli sayesinde yumuşak kum üzerinde mükemmel tutuş sağlıyor. Dunlop Grandtrek TG31 lastikleri, çelik bant yapımı ve özel silica bileşimi ile ısı birikmesini en aza indirerek, yüksek hızda basış dayanıklılığı ve sürtünme direncini artırıyor. Bu özellikler Dunlop'un seçkin ve çok açılı sırt teknolojisi sayesinde elde ediliyor. Omuz şeklindeki yuvarlak yapısı ve radyal kaburga, istikrarlı bir çekiş ve yumuşak kum üzerinde kavrama sağlamasının yanı sıra gömülmeyi önlemeyi de garanti ediyor. Dunlop Grandtrek TG31 lastiklerinin özel silica ilavesi ile formüle edilen çelik çerçevesi ve kauçuk bileşenli lastik sırtı, yüksek dayanıklılık sağlıyor. Kauçuk yapısı, yüksek hızlarda kuma gömülmeyi asgari düzeye indiriyor. Bu özel üretim kum lastiği, kullanıcılarına yüksek performansta güven veriyor. Üst segment otomobiller için geliştirilen Dunlop Grandtrek TG31 yüksek performans lastikleri, kum performansında ve kum çekişinde adeta devrim niteliğinde.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek TG31 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!