• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek TG28

Dunlop Grandtrek TG28

4x4 ve SUV tipi araçlar için tasarlanan Dunlop Grandtrek TG28, yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir uzun yol lastiği arayanlar için eşsiz bir seçenek. Hem iç hem de dış performans üzerine tasarlanmış sağlam sırt deseni ile öne çıkan Dunlop Grandtrek TG28 lastikleri, Japon çok yönlü mühendisliğinin önemli bir kanıtı. Birbirine kenetli ve sert desen yüzeyine sahip bloklardan oluşan lastik sırtı, beklentilerinizi iyi yol tutuş ve düşük aşınma olarak karşılar. Lastiklerin özel tasarım su tahliyesi sitemi sayesinde, en yağışlı havalarda bile suyu tekerleklerden hızla dışarı atarak suda kızaklamaya karşı direnci artırır ve iyi bir fren performansı sergiler. Güçlendirilmiş sırt yapısı, ağır yüke karşı maksimum dirençle karşı koyarak size sürüş kolaylığı ve emniyeti sağlar. Güvenliğinizin ön planda olmasını ve konforunuzdan ödün vermemeyi arzuluyorsanız, Dunlop Grandtrek TG28 tam da sizin için tasarlanmış bir ürün.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek TG28 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!