KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek SJ5

Dunlop Grandtrek SJ5

Dunlop Grandtrek SJ5, lastik seçenekleri içerisinde performansı ile sizi etkileyecek ve paranızın karşılığını hakkıyla verecek seçenek olarak sizleri bekliyor. Sürüş aşkınızın farkında olan Dunlop Grandtrek SJ5 lastikleri, sizi farklı bir yolculuğa davet ediyor. Motor sporları esas alınarak türetilmiş silika plus hamur bileşimli sırt tasarım teknolojisi, özellikle ıslak yollarda ve düşük sıcaklıklarda üstün fren ve hızlanma performansının yanı sıra, kuvvetli yola tutunma ile asgari düzeyde aşınma ve yırtılma vaat ediyor. Özel damak oturma yeri sistemi, lastik ile jant arasındaki bağlantıyı güçlendirerek kontrolü artırıyor, daha yüksek denge ve duyarlılıkla mükemmel yol geri bildirimi iletiyor. Yoğun kış şartlarında seyahat etmek zorunda mı kaldınız? İyi performanslı lastiklerinizle üstesinden gelin! Silica plus hamur bileşeni size yağışlı ve karlı havalarda olağanüstü çekiş gücü ve frenleme yeteneği sağlayacak. Lastik sırtlarında yer alan çiviler ile aracınız buzda bile yere sıkıca tutunacak. Hızlı ve etkili su boşaltımı sağlayan yapısı kızaklamayı, sırt tasarımı orantısız aşınmayı engelleyerek gürültüyü en aza indirecek.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek SJ5 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!