• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek PT2

Dunlop Grandtrek PT2

Dunlop Grandtrek PT2, asfaltı tercih eden SUV sahiplerine dengeli, güvenli ve sessiz bir sürüş sunuyor. Aynı zamanda uzun lastik ömrü ve yakıt tasarrufu sağlıyor. SUV araçlar için üstün sürüş sessizliği ve yüksek hızlarda bile dengeli bir yol tutuş sağlamak için üretilmiş Dunlop Grandtrek PT2 lastikleri, silica temelli bileşimi sayesinde yakıt tüketimini düşürürken, lastik ömrünün de uzun olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca ıslak yolda araç kontrolünü ve frenlemeyi de kolaylaştırıyor. Silica temelli yapısı, dört sıra dairesel oluğu, gürültü önleyici özel tasarımı ve tabii ki Japon mühendisliği sayesinde sadece ıslak yolda değil, kuru yolda da fren yapmayı, viraj almayı ve aracı kontrol altında tutmayı sorun olmaktan çıkarıyor. Islak yollarda suyun lastik üzerinden kolayca akmasını sağlayan drenaj oluklarıyla yol tutuşu güçlendiriyor. Araziden çok asfalt sürüşü için tasarlanan Dunlop Grandtrek PT2, otoyolda yumuşak bir sürüş keyfi sürmek isteyen 4x4 araç sahiplerinin taleplerine cevap verebilecek ideal lastik olarak ön plana çıkıyor. Yol sesini içeriye vermediğinden, gürültüsüz ve zevkli bir yolculuk deneyimi sunuyor.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek PT2 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!