KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek PT1

Dunlop Grandtrek PT1

Sürekli direksiyon koltuğunda oturmak zorunda mısınız? Seyahat etmek uzun zamanınızı mı alıyor? Uzun yolda üstün performans sunan Dunlop Grandtrek PT1 lastiği sizin için biçilmiş kaftan. Dunlop Grandtrek PT1 lastikleri, hayatı yollarda geçen, yolculuğa çok zaman harcayan dört çekişli araçlar için olağanüstü performans kriterleri barındırıyor. PT1, mükemmel yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlama konusunda etkileyici bir tasarıma sahip. Otobanlar ve kaygan şehir sokaklarında ideal bir duruş sergiliyor. Lastik sırtında yer alan çoklu ısırma kenarları, bütün yol yüzeylerinde iyi bir tutunma sağlıyor. Asimetrik sırt tasarımı özelliği, gelişmiş suda kızaklama mukavemetine olanak tanıyor. Kesintisiz orta profil, stabiliteyi ve hassasiyeti artırıyor. Asimetrik oluk düzeni, ıslak ve kuru zeminlerde kavramayı güçlendiriyor. Islak ve kuru koşullarda mükemmel çekiş sağlamak için tasarlanan PT1, Eksiz Bant teknolojisi (JLB) ile maksimum direksiyon tepkisi için virajlarda lastiğin optimum şeklini korumasına imkan veriyor. Hem düz yollarda hem de virajlı sürüşlerde üstün performans sağlıyor.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek PT1 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!