• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek MT2

Dunlop Grandtrek MT2

Kirli havaları seviyor musunuz? Çamurlu yollarda ilerlemek size macera tadında mı geliyor? O halde Dunlop Grandtrek MT2, maceracı ruhunuza tam anlamıyla uygun lastik seçeneği olacak. Yeni nesil off-road, 4x4 ve SUV tipi araçlar için üretilen Dunlop Grandtrek MT2 lastikleri, mükemmel off-road (arazi, çamur ve kir) performansının yanı sıra on-road (ıslak çekiş ve sürüş konforu) performansı ile de her tür yol koşuluna uyum sağlıyor. Çoklu kenar omuz ve anti-kesim koruyucuları ile muhteşem çamur kavrama ve çamur kanalize özelliklerine sahip olan Dunlop Grandtrek MT2'nin geniş sırt lastiği, beklenmeyecek düzeyde üstün performans sergiliyor. Çamur için geliştirilmiş çan biçimli yanal oluklar, uzun omuz blokları, çoklu kenar omuz ve geniş sırt yapısı ile mükemmel çekiş sağlayan Dunlop Grandtrek MT2, yanak hasarına karşı anti-kesim koruyucusu ve tekerlek hasarını korumaya yönelik jant koruması (MFS) ile sürüş keyfinizi zirve noktasına taşıyor.
Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek MT2 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!