• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Grandtrek AT2

Dunlop Grandtrek AT2

Dunlop Grandtrek AT2

Üstün Dunlop teknolojisinin en iyi örneklerinden biri olan ve güçlü motor yapısına sahip araçlarda kullanmak için üretilen Dunlop Grandtrek AT2 , özellikle çakıllı, tozlu ve stabilize yollarda yüksek performans sağlamak için üretilmiştir. 4X4 ve SUV tipi araçların her türlü yol koşulluna da iyi çekiş gücü sağlaması, aracın sorunsuz şekilde yoluna devem edebilmesi için lastik modelinin ve tipinin önemi çok büyüktür. Dayanıklı, sessiz sürüş sağlayan yapısı, ıslak ve kuru yollarda güçlü kavrama ve çekiş gücü sağlaması bakımından Dunlop Grandtrek AT2 üstün özellikli lastik modelidir. Bilindiği gibi arazi koşullarında araç kullanmak diğer yol tiplerine göre daha zor olduğundan, aracınıza takacağınız lastiklerin de buna uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde yolda kalmak bir yana hem ekonomik hem de can güvenliği açısından risk oranı yüksektir. Mıcırlı ve taşlı yollar son derece riskli yol tiplerinin başında yer alır. Dunlop Grandtrek AT2 lastikleri yüzey deseni, omuz blokları ve lastik içi karkas yapısı itibari ile diğer modellerden ayrılır. Islak yüzeylerde en az kızaklama oranı, sessiz sürüş performansı ve uzun ömürlü dayanıklı yapısı ile göz önündedir. Sizlerde bu tip araçlardan kullanıyorsanız güvenle ve uzun ömürlü lastik modeli tipi olarak Dunlop Grandtrek AT2 seçebilirsiniz. Böylece sessiz, çekiş gücü yüksek ve arazı koşulları için üretilmiş bu modeli uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Devamı...

Size uygun Dunlop Grandtrek AT2 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!