• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Dunlop Eco Ec201

Dunlop Eco Ec201

Dunlop’un yeni nesil yaz lastiklerinden olan Dunlop Eco Ec201, bilgisayar modellemesine dayalı yenilikçi teknolojisi ile kullanıcılarına hızlı ve güvenli bir yolculuk vaat ediyor. Özellikle kentsel koşullarda pürüzsüz bir sürüş için tasarlanan Dunlop Eco Ec201 lastikleri, güvenlik ve konfor konusunda duyarlı sürücülerin bir numaralı tercihi. Dunlop Eco Ec201 modeli, yakıt tasarrufu ve karbon emisyonlarını azaltmayı mümkün kılan düşük bir yuvarlanma direncine sahip. Dört derin ve boylamasına oluklara sahip sırt deseni, ıslak yollarda güvenli sürüş yaşatmak için etkin su tahliyesi sağlar. Manevra kabiliyetini yüksek tutarak hareket yönüne doğru direksiyonla uyum içinde bir performans sergiler. Sürüş rahatlığı ve uzun ömürlü performansı ile tercih edilen bir model. Dunlop Eco Ec201, kauçuk karışımlı sırtı yapısı ile yüksek bütçe düşünmeyen sürücüler için mükemmel bir seçenek. Kolay yıpranmayan yapısı ile uzun sürüşler için en çok tercih edilen lastiklerden biri.
Devamı...

Size uygun Dunlop Eco Ec201 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!