KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental CT 22

Continental CT 22

Yüksek performanslı Continental CT 22 araç lastiği, yüksek aşınma direnci, dayanıklılığı, sessiz yol tutuşu ve iyi yol kavramasıyla diğer markaların aynı sınıf lastiklerine göre bir adım öne çıkıyor Continental CT 22 yaz lastiği, yüksek performansı sayesinde üstün bir seyahat konforu sağlıyor. Daha az yakıt tüketimi için tasarlanmış olan düşük yuvarlanma direnci ile hem çevreye hem de ekonominize katkıda bulunuyor. Bu özellikleri, aracınızı gerçek gücüne yakın şekilde kullanabilme olanağı tanıyor. Islak yol koşullarının olmazsa olmazı olan iyi yol kavrama ve yol tutuşunun geliştirilmesi, onu diğer markaların bu sınıftaki lastiklerine göre bir adım öne çıkarıyor. Bu sayede hem güvenliğiniz hem de sürüş konforunuz belirgin bir şekilde artıyor. Bunun yanı sıra, sessiz yol tutuşu sayesinde gürültüsüz bir yolculuk keyfi sunuyor. Lastiğin sırt aşınma direncinin fazla olması kullanım ömrünü artırıyor, aynı zamanda yakıt tüketimini azaltıyor. Bu sayede size maddi olarak tasarruf da sağlıyor. Uzun seyahatler ve günlük kullanım için tasarlanan, T hız indeksine sahip Continental CT 22, saatte 190 kilometrelik hıza kadar güvenli bir sürüş imkanı veriyor. Size ve ailenize konforlu bir yolculuk vaat ediyor.
Devamı...

Size uygun Continental CT 22 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!