KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Winter Contact TS830 P

Continental Conti Winter Contact TS830 P

Zorlu iklim şartları düşünülerek üretilen Continental Conti Winter Contact lastikleri, başarılı tasarımı ile kışın bir lastikten beklediğiniz tüm özelliklere sahip. Kış aylarına özel üretilen Continental Conti Winter Contact TS830 P lastikleri, başarılı bir sürüş için tercih edilen lastik modellerinden biri. Aynı zamanda kullanıcılarına dengeli bir sürüş sağlıyor. Conti Winter Contact TS830 P lastikleri, ıslak ve buzlu zeminlere özel tasarlanan sırt deseni ile kayma yapmadan güvenli bir sürüş imkanı veriyor. Sırt deseninde yer alan katı, yüksek blokları ve kenar kavrama formundaki çoklu yarıkları ile kısa fren mesafesi sağlıyor. Kaza riskinin yüksek olduğu karlı zeminler için lastik omuzlarına işlenen yüksek bloklar ve yarıkları ile başarılı bir yol tutuşu sergiliyor. Son teknolojilerle geliştirilmiş katı blokları ile diğer lastiklere göre daha uzun ömürlü olan lastikler, yola eşit teması ile uzun yıllar aşınmıyor. Aynı zamanda sessiz ve konforlu bir sürüşe imkanı veren Conti Winter Contact TS830 P lastikleri ile ideal bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.
Devamı...

Size uygun Continental Conti Winter Contact TS830 P lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!