• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Sport Contact 5

Continental Conti Sport Contact 5

Conti Sport Contact 5

Continental Conti Sport Contact 5; güçlü spor araçlar için geliştirilmiş, yakıt tüketimdeki tasarruf ve uzun kullanım ömrü ile dikkatleri çeken yüksek performanslı yaz lastiğidir. Araç üreticileri ve birçok test kuruluşu tarafından en çok tavsiye edilen lastiklerden biri olan Conti Sport Contact 5 lastikleri, Black Chilli bileşiği sayesinde ıslak ve kuru her türlü hava ve zemin koşulunda kısa fren mesafesi sağlamaktadır. Lastiğin omuz kısmındaki makro blok yapısı geniş bir temas yüzeyi sağlayarak üstün bir yol tutuşu ve viraj kabiliyeti sağlamaktadır. Lastiğin yapısında bulunan bileşenler, yakıt tüketiminde tasarruf sağladığı gibi aşınma ve zedelenme direncini arttırarak uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Conti Sport Contact 5 lastiklerinin kanal yapısı ise, su tahliyesini hızlı bir şekilde yaparak lastiğin çekiş gücü performansını arttırmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Sport Contact 5 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!