• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Teslimat Hakkında Duyuru!


Kargo firmalarının Kurban Bayramı'nda kapalı olması sebebiyle 17 Ağustos 2018 saat 12:00'den itibaren vereceğiniz siparişler 27 Temmuz Pazartesi gününden itibaren sevk edilecektir.

81 ilde yer alan 750den fazla KolayOto Montaj Noktasının çalışma saatlerini montaj noktalarımız arasından inceleyebilirsiniz.

 

Continental Conti Sport Contact 3

Continental Conti Sport Contact 3

Conti Sport Contact 3

Continental Conti Sport Contact 3, spor ve lüks sedan araçlar için tasarlanmış olup mükemmel frenleme performansı ile dikkatleri üzerine çeken yaz lastiğidir. Conti Sport Contact 3 lastiklerinin gelişmiş asimetrik sırt deseni; üstün bir yol tutuşu,  yüksek hızlarda dengeli bir sürüş ve mükemmel bir fren performansı sağlamaktadır. Lastiğin omuz ve çevre yapısı, yüksek hızlarda güçlü bir direksiyon hassasiyeti sağlayarak zorlu zemin koşullarında manevra kabiliyetini arttırmıştır. Lastiğin kanal ve oluk yapısı, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak kızaklama riskini en aza indirmektedir. Bu nedenle ıslak zeminde üstün bir yol tutuşu ve fren performansı sergilemektedir. Conti Sport Contact 3 lastiklerinin omuz blokları, yol tutuşunu arttırdığı gibi ses seviyesini en aza indirerek güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Sport Contact 3 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!