• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Premium Contact 5

Continental Conti Premium Contact 5

Continental Premium Contact 5

 

Continental Premium Contact 5 lastikleri, dünyada ilk sırt desenli lastiğin yaratıcısı olan Alman Continental markası tarafından yolculuk yapmayı sevenler ve seyahat edenler için keyiften ödün vermeden, yollara emniyet getirerek ve sürüş konforu sağlayarak üst düzey güvenlik teknolojileri ile üretilmiştir.  

İlgili marka ve modele sahip lastikler kuru ve ıslak zeminde kısa fren mesafesi sağlamakta ve daha iyi yuvarlanma direnci göstermektedir. Bu ise kullanıcılarına daha güvenli ve konforlu sürüşler sunmaktadır. Alman kalitesinin izlerini taşıyan ürünler, her türlü sürüş koşulunda mükemmel kavrama ve ideal yol tutuşu sağlamaktadır.

Tasarımı sayesinde mükemmel yol tutuşu ve azaltılmış yuvarlanma direnciyle daha konforlu sürüş ve yakıt tasarrufu sağlayan ürünler, tercih edenlerinin sürüş maliyetinden de kazanç sağlamalarını hedeflemektedir. Uzun yolculuklara çıkan aileler ve iş seyahati yapan bireyler için mükemmel bir teknoloji hizmeti olarak görülmektedir.

Continental Premium Contact 5 lastikleri için yeni geliştirilmiş 3 boyutlu kenarlar, fren yaparken kaplama bloklarının kıvrılmasını ve hasar görmesini engelleyerek ve düzenli basınç dağılımı sağlayarak ıslak ve kuru zeminde yolu kolayca kavrayarak daha kısa durma mesafesiyle size güven verir. Son teknolojiye uygun üretilmiş lastikler; alışkanlıklarınıza uygun, mükemmel kavrama ve üstün yol tutuşu sağlamak üzere geliştirilmekle birlikte, sürücülerine şerit değiştirme sırasında yüksek hız sunmakta ve viraj dengesi sağlamaktadır. 

Continental Premium Contact 5 lastiklerinde yapılan AR-GE çalışmaları ile kilometre performansında %5, sürüş konfor değerlerinde ortalama %12, ıslak fren mesafesinde %8 ve yuvarlanma direncinde %12 daha iyi değerlere ulaşılmıştır. Araç sahiplerine tüm yaz lastiklerinde olduğu gibi sert kış şartlarında, buzlu zeminlerde ve bu şartların oluşumuna sebep olabilecek kadar düşük hava sıcaklıklarında kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Continental bilinçli kullanıcılarına bu gibi hava ve yol koşullarında ve 7 derecenin altında etkinliği ve üstünlüğü herkesçe kabul görmüş Continental Kış lastiklerini tavsiye etmektedir.

KolayOto.com üzerinden Continental Premium Contact 5 Yaz ve Kış lastiklerini detaylı olarak inceleyebilir, güvenli yolculuklar için sipariş verebilirsiniz. Continental Premium Contact 5 Lastiklerinin hangi araçlar için uygun olduğunu ürün açıklaması kısmından öğrenebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz kargo ve taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Her lastik aracınıza ve bütçenize uygun olmayabilir. Aracınıza ve bütçenize en uygun lastik için kolayoto.com sizlere yüzlerce ürün sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Premium Contact 5 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!