KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Premium Contact 2

Continental Conti Premium Contact 2

Conti Premium Contact 2

Continental Conti Premium Contact 2, yapılan birçok testten üstün performans sergileyerek başarılı olan orta ve lüks araçlar için tasarlanmış yaz lastiğidir. Conti Premium Contact 2 lastiklerinin en dikkat çekici özelliği ise kısa fren mesafesidir. Lastiğin yeni geliştirilmiş olan 3-D(3 boyutlu) kanal yapısı; suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlayıp kızaklama riskini en aza indirerek, ıslak ve kuru zeminde üstün bir fren performansı sağlamaktadır. Lastiğin asimetrik sırt deseni ve blok yapısı, üstün bir yol tutuşu ile beraber viraj kabiliyeti, dengeli yol kavrayışı ve en aza indirilmiş ses seviyesiyle konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Premium Contact 2 lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!