• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Premium Contact

Continental Conti Premium Contact

Conti Premium Contact

Continental Conti Premium Contact, binek araçlar için tasarlanmış olup yapılan birçok testten başarılı sonuç alan yaz lastiğidir. Yapılan araştırmalar sayesinde üstün bir fren performansına sahip olan Conti Premium Contact lastiklerinin, fren esnasında temas yüzeyi genişleyerek daha iyi bir yol tutuşu ve daha güvenli bir fren performansı sağlamaktadır. Lastiğin asimetrik sırt deseni bünyesinde birçok özelliği barındırmaktadır. Bunlardan bazıları; geniş temas yüzeyi sayesinde yolu daha iyi kavrama ve fren performansı, omuz kısmı sayesinde de dengeli viraj alma, üstün direksiyon hakimiyeti ve düşük gürültü seviyesidir. Conti Premium Contact lastiklerinin yapısında bulunan silika bileşeni kısa fren mesafesi sağladığı gibi, ıslak zeminde yol tutuşu ve kavrama kabiliyetlerini arttırmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Premium Contact lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!