• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Eco Contact 5

Continental Conti Eco Contact 5

Conti Eco Contact 5

Continental Conti Eco Contact 5, binek araçlar için tasarlanmış olup yatık tüketimindeki tasarruf ile dikkatleri üzerine çeken ve Conti Eco Contact sınıfının en gelişmiş ürünü olan yaz lastiğidir. Düşük yuvarlanma direnci sayesinde yatık tüketiminde tasarruf sağlayan Conti Eco Contact 5 lastikleri, aynı zamanda CO2 emisyonunu da azaltarak çevre duyarlı hale getirilmiştir. Lastiğin özel katkı maddeleriyle geliştirilmiş yapısı, ıslak zeminlerde bile üstün bir yol kavrayışı sağlayarak kısa fren mesafesi sunmaktadır. Islak ve kuru zeminde manevra kabiliyeti geliştirilmiş olan Conti Eco Contact 5 lastikleri, gelişmiş kanal yapısı sayesinde kızaklama ve kayma riskini en aza indirerek üstün bir fren performansı sergilemektedir.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Eco Contact 5 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!