KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Cross Contact UHP

Continental Conti Cross Contact UHP

Conti Cross Contact Uhp

Continenetal Conti Cross Contact Uhp, yapılan testlerde başarılı sonuçlar elde etmiş, suv 4x4 araçlar için tasarlanmış yaz lastiğidir. Conti Cross Contact Uhp lastiklerinin, Biyonik Kontur sayesinde kısa fren mesafesi ile emniyetli sürüşe verdiği önem anlaşılıyor. Lastiğin asimetrik sırt deseni; direksiyon hassasiyetini arttırdığı gibi, üstün bir viraj kabiliyeti sunmaktadır. Lastiğin yüzeyinde yer alan çevresel kanallar, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlayıp kızaklama riskini en aza indirmekle beraber üstün bir çekiş gücü ve fren performansı sergilemektedir. Conti Cross Contact Uhp lastiklerinin gelişmiş blok yapısı, ses seviyesini minimuma indirerek konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Cross Contact UHP lastiklerini buradan bulun!

  • Ücretsiz Kargo
    Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
  • 30 Gün İade Güvencesi
    Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • 900+ Montaj Noktası
    Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!