• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Continental Conti Cross Contact LX Sport

Continental Conti Cross Contact LX Sport

Continental Conti Cross Contact LX Sport

Arazi sürüşüne uygun, güçlü motor yapısına sahip SUV ve 4x4 tipi araçlar için üretilmiş spor tipi güçlü lastiktir. Yüksek hızlı sürüşler sırasında yapılacak ani fren ve manevralara uygun şekilde tasarlandığı için son derce yüksek performans sağlar. Continental Conti Cross Contact LX Sport lastik yüzeyinde farklı sertlikte lastik hamuru kullanılmıştır. Merkez blokları çok daha sert tutulup, kenar yan blokları ise daha esnek hamurdan yapılmıştır. Böylece ani frenleme ve viraj alımı gibi manevralarda lastik yüzeyine gelen gerilimi en aza indirmek amaçlanmıştır. Lastik konturunun süz bir şekilde tasarlanması, lastiğin kullanım ömrü boyunca dengeli bir şekilde yıpranmasını dağlamaktadır. Kuru ve ıslak yollarda son derece üstün performans sergileyen Continental Conti Cross Contact LX Sport lastikleri aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlaması ile de ön plana çıkar. Of-Road ve On-Road kullanım için ayrıca tercih edilen model, tüm kullanıcılardan olumlu yorumlar almaktadır. Lastik yüzeyinde ekstra eklenen kılcal kanallar, arazi koşullarında ve normal asfaltta su veya çamur benzeri maddelere karşılaşıldığında bunların lastik yüzeyinden hemen uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Yumuşak zeminlerde çok iyi tutunma ve yüksek çekiş gücü sağlayan model, muadillerine nazaran birinci sınıf lastik tercih modelidir. Araç kullanımı sırasında ani darbe ve manevralara dayanabilen ve bu özelliğini lastik ömrü boyunca koruyan Continental Conti Cross Contact LX Sport kaliteli, performanslı lastik modelidir.

Devamı...

Size uygun Continental Conti Cross Contact LX Sport lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!