• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone Turanza T001

Bridgestone Turanza T001

Bridgestone Turanza T001

Dünyanın 1 numaralı Japon lastik üreticisi Bridgestone’un üç kategoriye yani, orta, üst ve lüks sınıf araçlara yönelik üretilen Turanza ailesinin yeni modelini T001ler oluşturuyor. Herkesçe malum olan ve her 5 araç sürücüsünden en az 3’nün beğenisini kazanan Bridgestone markası bu seri lastiklerle oldukçabüyük satış rakamları elde etti. Bridgestone Turanza T001 lastikleri çok daha geniş oluklar sayesinde çok daha hızlı su tahliye işlemini gerçekleştirebilmektedir. Bu da güvenli sürüş için oldukça önem arz eden bir durum. Bridgestone Turanza T001 lastiklerinin bir diğer özelliği daha kısa fren mesafesi sağlaması. Bilindiği gibi diğer otomobil lastik üreticilerin hepsi aşağı yukarı kısa fren mesafe oranını yakalamış durumdadırlar ama Bridgestone marka lastikleri muadillerine göre % 2 daha kısa fren mesafesi sağlıyor. Yüksek hızlarda bu oranların önemi oldukça yüksek olduğu unutulmamalı. Bir de Bridgestone Turanza T001 marka lastiklerin kullanım ömürleri boyunca sabit sürüş hızında test edilen yakıt tasarruf oranı %2,3 oranı ile rakiplerinin bir hayli önüne geçiyor. Hem sürüş ve araç yol tutuş güvenliği, hem uzun ve performanslı lastik ömrü, hem de seleflerine göre daha az gürültü çıkama özelliği ile binlerce şoförün tercihinin neden Bridgestone olduğu anlaşılıyor. Kaliteden ödün vermeyen, dünya üzerinde 150 den fazla ülkede satış ağı, 100 bin ’in üzerinde çalışanı ile gerçek anlamda bir dünya devi olan Bridgestonemarka lastikler aracınız için en doğru çözümdür.

Devamı...

Size uygun Bridgestone Turanza T001 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 900+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 900'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!