• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone S001

Bridgestone S001

Potenza S001

Bridgestone Potenza S001, Bridgestone'un Formula teknolojisiyle yüksek performanslı araçlar için tasarlanmış olan yaz lastiğidir. Ferrari 458 Italia ve Aston Martin Rapide araçlarının orijinal ekipmanı seçilen Bridgestone Potenza S001 lastikleri, aynı sınıftaki rakip lastiklerle yapılan testlerde üst düzey bir performans sergileyerek birinci olmuştur. Lastiğin Multi Performans blok yapısı; ıslak ve kuru zeminlerde virajlarda dahil olmak üzere yol tutuşunu, direksiyon hassasiyetini ve çekiş gücünü arttırmış ve aşınmayı azaltmıştır. 60 derece eğimli kanal yapısı ve GUTT II Similasyon teknolojisiyle tasarlanan oluk yapısı ise su tahliyesini hızlandırıp kızaklama riskini en aza indirerek, yol tutuşunu ve fren performansını üst seviyelere çıkarmıştır.

Devamı...

Size uygun Bridgestone S001 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!