• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone Potenza RE050A

Bridgestone Potenza RE050A

Potenza Re050A

Bridgestone Potenza Re050A, Bridgestone'un güçlü spor araçların performanslarını arttırmak için tasarlamış olduğu yaz lastiğidir. Bridgestone Potenza Re050A lastikleri, Mercedes-Benz S55 AMG ve Ferrari Enzo gibi araçların orijinal ekipmanı olmakla birlikte Audi TT'nin fabrika çıkış lastiğidir. Lastiğin, asimetrik sırt deseni ve sert blokları üstün bir yol tutuşu sağlamakla beraber geniş temas yüzeyide viraj kabiliyetini arttırmaktadır. Lastiğin sırt deseninde ve çevresinde bulunan gelişmiş kanallar, suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak kızaklama riskini en aza indirip yol hakimiyetin de güçlü bir performans sergilemektedir. Bridgestone Potenza Re050A lastiklerinin bloklu yapısı, ses seviyesini minimuma indirmektedir. Ayrıca çevresel oluklar üstün bir çekiş gücü sağlamaktadır.

Devamı...

Size uygun Bridgestone Potenza RE050A lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!