• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone Lm80 EVO

Bridgestone Lm80 EVO

Bridgestone Lm80 EVO

Emniyet lastiği markasıyla tanıdığımız Bridgestone’un kış aylarında kullanılması için üretilen performanslı lastikleridir. Güvenli sürüş için araçların olmazsa olmazı olan lastiklerin her türlü yol koşullarında üstün performans sergilemesi, tüm sürücülerin can ve mal güvenliği için oldukça önem arz eder. Bunun için araçlarda yazlık ve kışlık lastik kullanmak artık birmecburiyet haline gelmiştir. Kış lastiklerinin desen ve yüzeyleri yaz lastiklerine göre çok daha belirgin ve özeldir. Bunun nedeni araç kullanan kişilerin de bildiği gibi ıslak ve zorlu zeminlerde araç kullanmanın oldukça zor olduğudur. Aracınıza hâkimiyet kurmanız en başta lastiklerden başlamaktadır. Bridgestone Lm80 EVO kış lastikleri bu bakımdan otomobiliniz için en doğru seçim olacaktır. Bu lastiklerde ana yüzey kanallarının arsında eklenen kılcal ve bağlantılı drenaj olukları ile her türlü yüzeyde yüksek yol tutuşu sergilemektedir. En küçük detayların bile önemli olduğu sürüş güvenliğinde sizlere iyi bir yol hâkimiyeti sağlar. Otomobilinizin lastiklere yaptığı yoğun basıncı, eşit şekilde yayan esnek tasarımı sayesinde, yolculuk sırasında lastiklere bağlı en az şekilde gürültü özelliği ile yüksek performanslı Lm80EVO Lastikleri, fiyat performans bakımından bedelini karşılamaktadır.

Aracınız için kış lastiği seçerken bu ayrıntılar dikkat etmeniz sizin açınızdan faydalıdır. Ayrıca artık evinizin rahatlığında istediğiniz markanın istediğiniz lastiğine anında ulaşabilirsiniz. Böylece büyükzamanınız da size kalır. Aracınızın lastik boyunu bilmeniz ve bütçenizi ona göre ayarlamanız yeterlidir.

Devamı...

Size uygun Bridgestone Lm80 EVO lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!