• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone Lm32

Bridgestone Lm32

Bridgestone'un kış koşullarına dayanıklı lastiği Bridgestone Lm32, kış mevsiminin en zorlu hava ve yol koşullarında dahi güvenlikten taviz vermiyor. Yüksek kalitede ürünleri ile lastik sektörünün en iyi markalarından biri olan Bridgestone'un kış mevsiminin zorlu koşullarına dayanıklı lastikleri birçok sürücünün tercihi. O lastiklerden biri olan yeni teknolojili Bridgestone Lm32 de sürücülere en zor koşullarda dahi güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Kış koşullarında aracına tam olarak hakim olmak isteyen sürücüler için tasarlanmış olan Bridgestone Lm32, zikzak kanallarıyla kaygan ve karlı zeminde üstün yol tutuşu sağlıyor. Geleneksel polimerden farklı olarak silika ile güçlü bağı olan yeni RC polimerinden üretilmiş Bridgestone Lm32, yüksek su tahliyesi özelliği ile kızaklamayı sorun olmaktan çıkarıyor. Dengeli basınç dağılımı ile mükemmel tutunma sağlayan Bridgestone Lm32, hem kuru zemin performansı hem de yakıt verimliliği açısından sürücülerin ilk tercihi olmaya aday.
Devamı...

Size uygun Bridgestone Lm32 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!