• Ücretsiz Kargo Lastik
 • 30 gün iade güvencesi
 • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

Bridgestone Lm25

Bridgestone Lm25

Karşılaşabileceğimiz en zorlu şartlardan çok daha kötü koşullarda test edilerek mükemmelleştirilen Bridgestone lastiklerinin başarısı, 7 yıl üst üste kazanılan F1 başarısıyla tescillendi. Bridgestone kalitesinin meyvelerinden biri olan ve aracınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz Bridgestone Lm25, size mükemmel sürüş keyfi yaşatacak. Özel tasarlanmış sırt ve omuz yapısı ile konforlu bir sürüş sağlayan, aynı zamanda aşınmaya karşı dirençli Bridgestone Lm25 ile sessiz bir kullanımın tadına varacak, güvenli sürüş konforunun keyfini çıkaracaksınız. Yüksek silika katkılı yapıya ve yüksek teknolojili su tahliye sistemine sahip olan Bridgestone Lm25, kaygan zeminlerde dahi son derece iyi yol tutuşu sağlıyor ve sürüş güvenliğinden asla taviz vermiyor. İyi bir yol tutuşu ve yüksek manevra kabiliyeti sağlayan Bridgestone Lm25, kalitesi kullanıcıları tarafından da tescillenmiş kaliteli bir lastik. Uluslararası internet forumlarında birçok kullanıcı, yorumları ile Bridgestone'un kalitesini ortaya koyuyor.
Devamı...

Size uygun Bridgestone Lm25 lastiklerini buradan bulun!

 • Ücretsiz Kargo
  Yeni lastik satın almayı en kolay şekilde yapabilmenizi istiyoruz. Hem siparişlerinizde hem iadelerinizde ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz..
 • 30 Gün İade Güvencesi
  Lastik alırken içinizin rahat etmesini istiyoruz. Tüm ürünlerimizi memnun kalmadığınız takdirde herhangi bir sebep göstermeksizin 30 gün içinde iade edebilirsiniz.
 • 750+ Montaj Noktası
  Yeni lastiklerinizin montajı için Türkiye'nin dört bir yanında 750'den fazla montaj noktası sunuyoruz.. Montaj noktalarımızın arasına katılmak için tıklayın!