• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

285 30 r18 Lastik Fiyatları

Orta ve yüksek güçteki otomobiliniz için kalitesine güvendiğiniz bir markanın lastiğini arıyorsanız Pirelli PZero Rosso sizi bekliyor.


Yaz lastiği fiyatlarını araştırırken sizin için güvenli sürüş keyfini yaşatacak bir lastiğe de ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Hem kalitesi hem de fiyatı ile Pirelli PZero Rosso yaz mevsimi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.


Pirelli güvencesi ile satın alacağınız bu yaz lastiği, ıslak yol koşullarında güvenlik ve virajlarda yüksek dönüş kapasitesine sahip. Lastik deseni ve çevresel kanalları ile de etkin su tahliyesi yapıyor. Bu sayede kusursuz bir direksiyon hakimiyeti sunuyor. Yüksek hızlar için geliştirilmiş yanal sertlik ile yol hakimiyetini yüksek seviyeye ulaştırıyor.


Yaz lastiklerinden aracınıza ve bütçenize uygun incelemek istediğiniz birçok markanın lastiklerine ulaşabilir, fiyat/ürün karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza uygun lastiği seçebilirsiniz. Bunlar için web sitemizi ziyaret ederek birçok markanın yaz ve kış lastiklerini inceleyebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları