• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

255 70 r15 Lastik Fiyatları

Yaz aylarında kullanabileceğiniz, arazi lastiğinin mükemmel çekiş gücüne sahip Michelin Latitude, Cross 4x4 araçlar ve pick-up’lar için tasarlandı.


255 70 R15, yaz mevsiminin getirdiği yol koşullarına, arazi sürüşlerine uygun çok amaçlı ve kompakt 4x4 aracınız ya da pick-up’ınız için kullanabileceğiniz bir lastik. Michelin güvencesi ile sahip olacağınız bu lastik, düşük gürültü seviyesi ve mükemmel kilometre ömrü sunuyor.


Çamurlu yollarda üstün yol tutuşuna sahip Michelin Latitude Cross, yükü fazla olan aracınızın, kauçuk desenli Michelin lastiği ile arazi koşullarında dahi rahat bir yolculuk yaptığını göreceksiniz. Terrain Proof kauçuk bileşen, hızlı aşınmaya maruz kalan Michelin iş makinası lastikleri göz önünde tutularak geliştirilen bir yenilik.


Yazın hava koşulları ile oluşan çamurlu yollarda, arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmış bu lastiğe ve daha birçok markanın çeşitli modellerine ulaşabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok markanın yaz ve kış lastiklerini, fiyatlarını kıyaslama yaparak ihtiyacınıza uygun lastiği bulabilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları