• Ücretsiz Kargo Lastik
  • 30 gün iade güvencesi
  • Müşteri Hizmetleri : 0850 288 80 20

KolayOto

Sepetinizde hiç ürün yok.

255 65 r17 Lastik Fiyatları

Güvenilir sürüş her şeyden önemli. Bu yüzden lastik seçerken aracınızı GoodYear ve Michelin’in kalite-fiyat performasına teslim edebilirsiniz.


Yaz ve kış lastiğini, mevsim şartlarının sağladığı yol koşullarına uygun olarak seçmeniz gerekir. Bu kararı verirken size güven veren markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yaz ve kış lastikleri için GoodYear ve Michelin’in farklı lastik modelleri bulunuyor.


Bunlardan ilki kış lastiği için önereceğimiz GoodYear Ultragrip + SUV. 255 65 R17 lastik fiyatları 515.41 TL’den sunuluyor. Bu ürün, kış boyunca size keyifli bir yol sürüşü sağlayacak bir kış lastiği. Yine aynı markanın yaz lastiği için önereceğimiz ürün ise, GoodYear Wrangler HP All Weather.


Son önerimiz ise, Michelin güvencesinde sahip olacağınız Michelin Latitude Cross yaz lastiği. Ürünleri yakından incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Aradığınız lastik fiyatları liste olarak bulunmuyor. Dilerseniz aşağıdaki diğer markalar arasından seçim yapabilir, veya özel bir lastik arıyorsanız Zor Bulunan Lastikler hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Lastik Markaları

Diğer Lastik Ebatları